Kwiaty na pogrzeb


Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze dotychczasowe kompozycje, które stanowią doskonałą ozdobę ceremonii pogrzebowej.

Nasi pracownicy zajmują się dostarczeniem wieńców i wiązanek na miejsce ceremonii żałobnej oraz przenoszą je dla Państwa z kościoła na miejsce pochówku. Dajemy również Państwu możliwość podstawienia dodatkowego samochodu do przewozu kwiatów podczas pogrzebu.

Tworząc kompozycje pogrzebowe, dostosowujemy się do Państwa oczekiwań i indywidualnych upodobań. W naszej ofercie mamy zarówno wieńce, jak i wiązanki czy stroiki na urnę bądź trumnę. Do najbardziej popularnych kompozycji kwiatowych przeznaczonych na pogrzeb należą wieńce. Tworzymy je na podkładach naturalnych z gałązek pochodzących z drzew iglastych. Do pokładu przymocowany jest floret nasączany wodą, w którym umieszczane są żywe kwiaty. Dzięki temu utrzymują one długo swoją świeżość. Wieńce zazwyczaj wyposażone są w szarfy, na których wypisane są słowa ostatniego

pożegnania. Inną, nie mniej popularną formą są wiązanki pogrzebowe. Wykonane są one na podkładach z drzew iglastych lub z samych kwiatów i ubogacone różnorodnymi dodatkami. Także wiązanki można wyposażyć w szarfę zawierającą słowa ostatniego pożegnania.

Co do rodzajów kwiatów przeznaczonych na wieńce, wiązanki i stroiki pogrzebowe najczęściej stosuje się takie, które są trwałe i długo zachowują piękny wygląd. Tak więc świetnie sprawdzają się goździki oraz gerbery, a także róże, anturium oraz lilie.

Nasze kompozycje tworzymy również z kwiatów sztucznych, w zależności od Państwa indywidualnych upodobań. Kwiaty sztuczne umieszczane są na podkładzie z naturalnych gałązek z drzewa iglastego lub na podkładzie sztucznym.

Prezentowane przez nas zdjęcia są nikłą częścią zrealizowanych zamówień przez naszą firmę. W praktyce każda kompozycja jest inna i niepowtarzalna.

Przewiń do góry