Jesteśmy rodzinnym Zakładem Pogrzebowym z wieloletnią tradycją. Działamy od 1989 roku.


Zakład pogrzebowy “Lete” działa na terenie Bielska-Białej i jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Usługi pogrzebowe oferuje od 1989 roku. Jego właścicielem jest Przemysław Tajstra współpracujący obecnie z synem Arnoldem. Możecie Państwo liczyć na pomoc w tych trudnych dla każdego człowieka chwilach. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że usługi pogrzebowe na terenie Bielska-Białej firma realizuje rzetelnie i z wrażliwością na sytuację Rodziny oraz z szacunkiem dla Zmarłego. Potwierdzają to wystawione referencje. 

Zakład pogrzebowy “Lete” z Bielska-Białej oferuje kompleksową organizację pogrzebów dla osób różnych wyznań religijnych jak i dla osób niewierzących, z możliwością pochówku tradycyjnego lub kremacji zwłok. Działa na zlecenie wielu instytucji państwowych, samorządowych i kościelnych.  Należy do Polskiej Izby Pogrzebowej od 2009 roku.

Zakład pogrzebowy “Lete” posiada dwie placówki. Jedna z nich znajduje się w Bielsku-Białej, natomiast druga w Żywcu. W obu możemy znaleźć bogaty wybór trumien (w tym nietypowe wymiary), urn i utensyliów pogrzebowych.

W ramach usług pogrzebowych można skorzystać z krematoriów w Żorach, Bytomiu, Ostrawie, Dąbrowie Górniczej, Rudzie Śląskiej i innych w całej Polsce i poza granicami kraju. Firma prowadzi również Dom Pogrzebowy w Żywcu.

W przypadku pozostawienia Zmarłego w domu mieszkalnym opracowana została specjalna przewoźna chłodnia dla zabezpieczenia ciała. Co więcej, zakład pogrzebowy “Lete” z Bielska-Białej współpracuje z firmą Tempus Polska produkującą bogatą gamę nagrobków i grobowców.

Firma jest członkiem elitarnego stowarzyszenia o nazwie Polska Izba Pogrzebowa. Skupia ona największe i najprężniej działające przedsiębiorstwa usług pogrzebowych z całej Polski

W ramach usług pogrzebowych w Bielsku Białej zakład oferuje florystykę żałobną na najwyższym poziomie i profesjonalną oprawę muzyczną.

Przewiń do góry