+48 736 669 333 | biuro@lete-pogrzeb.pl

Kwiaty na pogrzeb

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze dotychczasowe kompozycje, które stanowią doskonałą ozdobę ceremonii pogrzebowej.

 

Nasi pracownicy zajmują się dostarczeniem kwiatów na miejsce ceremonii żałobnej oraz przenoszą dla Państwa kwiaty z kościoła na miejsce pochówku. Dajemy również Państwu możliwość podstawienia dodatkowego samochodu do przewozu kwiatów podczas pogrzebu.

 

Tworząc kompozycje kwiatowe, dostosowujemy się do Państwa oczekiwań i indywidualnych upodobań. W naszej ofercie mamy zarówno wieńce pogrzebowe, jak i wiązanki czy stroiki na urnę bądź trumnę. Do najbardziej popularnych kompozycji kwiatowych przeznaczonych na pogrzeb należą wieńce pogrzebowe. Tworzymy je na podkładach naturalnych z gałązek pochodzących z drzew iglastych. Do pokładu przymocowany jest floret nasączany wodą , w którym umieszczane są żywe kwiaty. Dzięki temu utrzymują one długo swoją świeżość. Wieńce zazwyczaj wyposażone są w szarfy, na których wypisane są słowa ostatniego

pożegnania. Inną, nie mniej popularną formą są wiązanki pogrzebowe. Wykonane są one na podkładach z drzew iglastych lub z samych kwiatów i ubogacone różnorodnymi dodatkami. Także wiązanki można wyposażyć w szarfę zawierającą słowa ostatniego pożegnania.

Co do rodzajów kwiatów przeznaczonych na wieńce, wiązanki i stroiki pogrzebowe najczęściej stosuje się takie, które są trwałe i długo zachowują piękny wygląd. W kompozycjach pogrzebowych świetnie sprawdzają się goździki oraz gerbery, a także róże, anturium oraz lilie.

 

Nasze kompozycje tworzymy również z kwiatów sztucznych, w zależności od Państwa indywidualnych upodobań. Kwiaty sztuczne umieszczane są na podkładzie z naturalnych gałązek z drzewa iglastego lub na podkładzie sztucznym.

 

Prezentowane przez nas zdjęcia są nikłą częścią zrealizowanych zamówień przez naszą firmę. W praktyce każda kompozycja jest inna i niepowtarzalna.

 

Potrzebujesz pomocy przy organizacji pogrzebu? 

Możesz na nas liczyć.